Kategorie
Kategorie

Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE

DOPRAVA
ZDARMA
Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE
 Další obrázky
Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE Weber SmokeFire EX4 GBS 61 cm - AKCE
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: Weber
Model: 22511004
Dostupnost: Skladem
CZK
Maloobchodní cena 43 390 Kč 43390
Bez daně: 35 860 Kč
Množství:  
Akční nabídka (do vyprodání zásob)
Peletový gril Weber EX4 + ochranný obal + přední odklápěcí stolek v celkové hodnotě 5.858,-Kč ZDARMA.

Pro chuť uděláme všechno. Dokonce vyvineme i nový druh grilu.

U tohoto nejvíce inovativního grilu v historii firmy Weber jsme na to šli jinak: vzali jsem autentickou chuť grilování na dřevěném uhlí, zkombinovali jsme ji se snadným používáním plynových grilů a navrch jsme přidali přesnost a technické vychytávky, které mají jen elektrické grily.

  • díky širokému rozsahu teplot od 95 °C do 315 °C zvládne bez problému grilovat, udit, péct a všechno mezi tím. Vaší kreativitě se tedy meze nekladou
  • exkluzivní porcelánem smaltovaný povrch Weber odolává počasí a chrání před korozí a popraskáním po dlouhou dobu
  • víte kdy je čas otočit maso a kdy ho servírovat díky grilovacímu asistentu Weber Connect, který vás provede celým procesem krok za krokem.
  • jedinečný čistící systém grilů SmokeFire odvádí tuk a nečistoty dolů do vysouvací zásuvky. Čištění je tak snadné a nepotřebujete žádný kyblík.
  • aromakolejnice Flavorizer Bars jsou navržené tak, že rovnoměrně rozvádějí žár po celé grilovací ploše. Díky tomu nevznikají teplejší a studenější zóny a jídlo se griluje rovnoměrně.
  • jedinečný nakloněný šnek, byl navržen tak, aby jeho rychlost otáčení byla nastavitelná a díky náklonu nevznikají peletové zátky.
  • do velkokapacitního zásobníku pohodlně nasypete celé 9 kg balení pelet Weber. Ideální velikost na celodenní uzení.
  • dobře čitelný LCD displej odolný proti nepřízni počasí který ukazuje teplotu, dobu grilování, ale i jednotlivé kroky Weber Connect grilovacího asistenta. 
  • POŘÁDNÉ UZENÍ - pokud toužíte po ještě více nezaměnitelné chuti grilování na dřevě, tak stačí do receptu přidat trochu toho kouře.
krbygrily.cz